Evde Hasta Bakımı

Evde Hasta Bakımı

Evde hasta bakımı, hasta birey ve ailesine ihtiyaç duyulan sağlık ve bakım hizmetlerinin evde sunulmasıdır. Gerek teşhis ve tedavi sonrası bakım sürecinde, gerek kronik bir hastalığın takibinde, gerekse herhangi bir sağlık problemi olmaksızın koruyucu sağlık ve tetkik hizmetlerinin verilmesi süreçlerinde, sağlık, bakım ve eğitim hizmetlerinin bireylere yaşadıkları ortamda sunulması birçok avantajlar barındırmaktadır. Bu yüzden evde bakım, akut veya kronik hastalıklar için yaygın hale gelmiştir.

Günümüzde tıp alanındaki ilerlemeler ile hasta ve hasta yakınlarının evde kalma isteği uzun dönemli bakım tercihini evde hasta bakımı olarak değiştirmiştir çünkü kronik hastalığı olan hastalar daha uzun yaşamaya, akut hastalığı olanlar ise tedavi kurumlarından daha erken taburcu olmaya başlamıştır. Medikal ekipmanların taşınabilir ve kolay kurulabilir hale gelmesi ve iletişim teknolojisinde yaşanan gelişmeler, daha önceleri evde sunulması mümkün olmayan sağlık ve bakım hizmetlerini hastanın güvenliğini tehlikeye atmadan evde sağlanabilir hale getirmiştir.

Evde hasta bakımı ile hangi hizmetleri alabilirsiniz?

Evde bakım hizmetleri, bireylerin tüm ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için çok geniş ve çeşitli bir hizmet yelpazesine sahiptir. Bireyin ve ailesinin fiziksel, duygusal, sosyal, ekonomik ve çevresel tüm boyutları ile incelenmesini gerektirdiği için disiplinli bir ekip çalışmasını gerektirmektedir. Bireyin sağlık durumu ve bakım ihtiyaçlarına göre hekim, hemşire, bakım görevlisi, psikolog, fizyoterapist, diyetisyen gibi farklı meslek grupları bakım sürecinde yer alabilmektedir. Aynı zamanda laboratuvar hizmetleri, görüntüleme hizmetleri, medikal ekipman, sarf malzemesi ve ilaç temini sağlanmaktadır.

KÜÇÜKÇEKMECE EVDE SERUM TAKMA 

KÜÇÜKÇEKMECE EVDE ENJEKSİYON YAPMA 

KÜÇÜKÇEKMECE EVDE PANSUMAN YAPIMI

KÜÇÜKÇEKMECE ESENYURT EVDE MUAYENE 

KÜÇÜKÇEKMECE EVDE TIBBİ BAKIM

KÜÇÜKÇEKMECE EVDE TEDAVİ

KÜÇÜKÇEKMECE EVDE SOSYAL PİSKOLOJİK DESTEK

Evde Hemşirelik Hizmetleri, evdesaglikarnavutkoy evdesaglikavcilar evdesaglikbagcilar evdesaglikbahcelievler evdesaglikbakirkoy evdesaglik.basaksehir evdesaglikbayrampasa evdesaglikbesiktas evdesaglikbeylikduzu evdesaglikbeyoglu evdesaglikbuyukcekmece evdesaglikcatalca evdesaglikesenler evdesaglikesenyurt evdesaglikeyup evdesaglikfatih evdesaglikgaziosmanpasa evdesaglikgungoren evdesaglikkagithane evdesaglik.kucukcekmece evdesagliksariyer evdesagliksilivri evdesagliksultangazi evdesagliksisli evdesaglikzeytinburnu evde sağlık aşı randevusu evde sağlık antalya sağlık bakanlığı evde bakım istanbul evde sağlık aydın evde sağlık hizmetleri atama evde sağlık hizmetleri bakanlık evde sağlık hizmetleri afyon evde sağlık bahçelievler evde sağlık beylikdüzü evde sağlık birimi evde sağlık başvuru evde sağlık bağcılar evde sağlık belediye evde sağlık bakım hizmetleri evde sağlık başakşehir b tipi evde sağlık hizmetleri evde sağlık covid testi evde sağlık cortex evde sağlık covid aşısı evde sağlık.com evde sağlık cihazları

Diğer Hizmetler

ACİL DURUMLARDA HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN